SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VÍCE
 

 

 

  DOMŮ
EDENLIVE
WOWAPP
HELP HESLO
KONTAKT
   

...............

 

 

 

 

Záchranný Plán je web, kde moji partneři získávají všelijakou pomoc týkající se PC a podnikání na internetu zdarma. Jedinou výdělečnou činností tohoto webu jsou reklamy nalevo, na které občas někdo klikne, když jej něco zaujme.
Výdělek na internetu není zase až tak jednoduchý, jak se možná jeví těm, co se o výdělky na Netu nikdy nezajímali. Je to spoustu práce a dokonce to ani není zadarmo, jak si mnozí myslí. Je třeba investovat spoustu peněz do PC, notebooků, všelijakých programů atd.. Stejně tak je třeba platit internet, domény, servery, elektriku atd.. No a když k tomu všemu ještě připočtu čas, který je třeba investovat (jako v každém jiném podnikání), tak si kolikrát člověk raději řekne, že bude chodit do práce. No a mavíc, aby nějak ospravedlnil svoji neschopnost a strach z nejistoty nebo z nechuti skutečně pracovat, tak nás označují za nemakačenka, co chtějí rychle zbohatnout. No jo no.
Mně je to jedno. Já raději podnikám sám na sebe. Nemusím nikam dojíždět, nechat na sebe řvát nějaké vedoucí a domů si nakonec donést nějakou almužnu. Já raději dělám co mne baví, kdy a jak chci.
Internetem se živím již od r. 2000 a MLM je mým životem dokonce už od r. 1995. Zkušeností mám tedy celkem mnoho a proč se o ně nepodělit s Vámi. Ale .... něco za něco. Spolupracujte se mnou a já Vás naučím celkem rychle to, co jsem se já musel učit několik let, protože nebyl kdo by mi pomohl. Vše jsem se učil sám.
Získáte hned dvě velké výhody! Budete v týmu,, kde získáte zdarma spoustu zajímavých a důležitých informací.
Možná Vám pomůže v rozhodování, že jsem nikdy v žádné firmě neprodělal. Vybírám firmy velice pečlivě a musí splňovat celkem dost důležitých faktorů. Například :

  • Musí vyplácet na účet a né na nějaké pochybné peněženky
  • Musím znát majitele a zázemí firmy
  • Musí jít o produkty o které je prokazatelně zájem
  • Kvalitní firemní zázemí, dobré akce, bonusy, dobrý marketing či naprostá spolehlivost!

A s jakou firmou spolupracuji nyní? Tak jsou hned dvě.

  1. WowApp je dokonalost sama. Vydělává to sice trochu už  nyní, ale dobře žít se z toho zatím nedá. Je to ale dobrá a velmi slibná budoucnost.
     
  2. Tou druhou firmou je EdenLive a to už je jiné kafe.
    Nejenom, že jsem od r. 1995 nic tak dobrého neviděl, ale i proto, že splňuje dokonce všechny mé požadavky do jedné. Dokonce splňuje i věci na kterých jsem byl ochoten slevit. Tady je to prostě přesně tak, jak si jen mohu přát. Neberte to jako reklamu a vychvalování (což vidíte všude), klidně běžte jinam za něčím lepším. Berte to jako informaci od někoho, kdo se podobnými věcmi zabývá už hodně dlouho a kdo už leccos viděl.

EDENLIVE

WOWAPP